Мукачівський дошкільний навчальний заклад № 28 Мукачівської міської ради Закарпатської області

Новини

Згідно з "Угодою про співпрацю між СШ № 16 та ДНЗ № 28 на 2017/2018 навчальний рік", вихованці старших груп відвідали школу. Оглянули чудову осінню виставку з природного матеріалу, познайомились з директором та вчителями початкових класів, поспілкувались з першокласниками, відчули себе майже школярами!

Фото - на нашій сторінці у facebook:

Всеукраїнський День дошкілля на площі Миру відсвяткували гучно, весело, цікаво! Діти старшої групи "Сонечко" в костюмах жовтих диньок гралися з казковими героями, виготовляли колективну аплікацію, представили осінню композицію з природного матеріалу. Повернулись у садочок сповнені нових вражень  та ще й з подарунками - цікавими пазлами та соковитими яблучками.

Фото - на нашій сторінці у facebooke:

Вітаємо Анечку Шинкарюк, вихованку старшої групи "Ромашка", яка зайняла ІІІ місце у міському конкурсі малюнка на асфальті "Мукачево - чисте місто" серед вихованців дошкільних навчальних закладів та дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів!

Фото - на нашій сторінці facebooke:

В рамках "Європейського тижня мобільності - 2017" в нашому садочку відбувся велопробіг, в якому взяли участь вихованці середньої групи "Білочка", старшої групи "Сонечко" та старшої групи "Ромашка". Малята катались на велосипедах та самокатах, виявили свою спритність, отримали величезне задоволення.

Фото - на нашій сторінці  facebook:

День Знань - початок нового навчального року.

Наші вихованці відсвяткували його піснями, інсценівками, іграми. Малята готові до цікавої подорожі в Країну знань, де на них чекають нові цікаві відкриття.

Фото - на нашій сторінці   facebook: