ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ

МУКАЧІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

УПРАВЛІННЯ  ОСВІТИ

Н А К А З

16.02.2015                                                                                                № 33

Про підсумки проведення

міського конкурсу на кращий веб-сайт

дошкільного навчального закладу

Згідно річного плану роботи, на виконання наказу управління освіти 06.01.2015 № 01 «Про проведення міського конкурсу на кращий веб-сайт дошкільного навчального закладу» та з метою удосконалення веб-сайтів дошкільних навчальних закладів, впровадження у навчально-виховний процес нових зручних інструментів взаємодії всіх його учасників, стимулювання ініціативи у цій сфері упродовж січня – лютого 2015 року було проведено міський конкурс на кращий веб-сайт серед дошкільних навчальних закладів. У конкурсі прийняли участь всі дошкільні заклади міста. Відповідно розроблених критеріїв журі конкурсу оцінювало кожний веб-сайт за показниками, згрупованими у такі категорії як контент, зручність, динаміка, дизайн та технічні показники. До уваги бралися також змістовне наповнення веб-сайту, зручність його використання, забезпечення участі всіх учасників навчального процесу у діяльності освітнього закладу.

Журі відзначило високий рівень організації роботи

сайту ДНЗ № 5, 28 та визнало їх кращими.

Заслуговує на увагу також оформлення та змістове наповнення веб-сайтів, створених у ДНЗ № 6, 7, 12, 18, 30, 33. Разом з тим, у багатьох дошкільних закладах на веб-сайтах оновлення відбувається нерегулярно, інформація про дошкільний заклад подається не в повному обсязі, не заповнено усі сторінки сайту, заходи, що проводяться на базі закладу висвітлюються частково.

Виходячи з вищевказаного,

НАКАЗУЮ:

1.     Нагородити переможців міського конкурсу на кращий веб-сайт дошкільного навчального закладу грамотами управління освіти.

2.     Керівникам дошкільних навчальних закладів:

1)    переглянути меню сайту та відредагувати його за потребою;

до 01.03.2015;

2)    взяти під особистий контроль постійне оновлення сайтів, достовірність інформації, що висвітлюється;

3)    переглянути та поповнити загальну інформацію про дошкільний заклад (про адміністрацію, місцезнаходження, мережу груп, кількість дітей у групах, зарахування дітей до дошкільного закладу тощо);

до 01.03.2015;

4)    висвітлювати заходи, що відбуваються на базі закладу протягом року;

постійно;

5)    активізувати роботу по створенню фотогалереї.

3.     Контроль за виконанням  даного наказу покласти на головного

спеціаліста управління освіти  Понго Л.

В. о. начальника управління                                                                 Т.Тіба