Навчально-виховний процес

Заклад дошкільної освіти № 28 гарантує надання дітям

якісних освітніх послуг.

Основними компонентами цих гарантій є такі:

дотримання Державного освітнього стандарту;

надання фахової психолого-медико-педагогічної допомоги родинам у вихованні і розвитку дітей дошкільного віку.

Державні вимоги до рівня освіченості, розвиненості й вихованості дитини 6(7) років перед її вступом до школи визначені БАЗОВИМ КОМПОНЕНТОМ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (нова редакція), затвердженим наказом Міністерства освіти і науки, молоді і спорту України від 22.05.2012 р. № 615.

Реалізація Базового компонента дошкільної освіти забезпечується освітніми програмами та навчально-методичною літературою, що затверджена або рекомендована Міністерством освіти і науки України чи схвалена для використання в дошкільних навчальних закладах комісією з дошкільної педагогіки та психології Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України.

У 2019/2020 навчальному році наш дошкільний заклад працює за такими програмами:

1. Освітня програма "Дитина в дошкільні роки"
(наук.кер. Крутій К.Л.).
За цією програмою займаються діти  ІІ молодшої, середньої, старшої груп.

2.  Освітня програма "Дитина"
(наук.кер. Огневьюк В. О., Волинець К. І.)
За цією програмою займаються діти ясельної групи.

Заняття  з англійської мови
проводяться за бажанням батьків.

Режим роботи закладу: