Тематичне заняття в старшій групі "До 200-річчя з Дня народження Т.Г. Шевченка"

На початку березня 2014 р. в нашому закладі було проведено тематичне заняття в старшій групі "До 200-річчя з Дня народження Т.Г. Шевченка".

Педагоги підготували презентацію, де ознайомили дітей з кількома автопортретами та картинами, які написав митець, поглибили знання про дитячі роки Тараса. Діти із задоволенням декламували уривки  з його поезії, познайомились з новими уривками творів.  Під час розгляду ілюстрацій до творів Шевченка вихованці слухали пісні на його вірші, що дало змогу малятам глибше відчути настрій твору.   В кінці заняття дітям було запропоновано зобразити в малюнках шевченківську хату, проілюструвати  почуті твори.