Свято"8 Березня" в середній групі "Сонечко"

В теплий березневий день в нашій групі пройшло свято "8 Березня". Малята дуже ретельно готувались до свята: вивчили багато пісень про маму, бабусю, підготували інсценівки та таночки. Напередодні свята кожен вихованець виготовив подарунок для любої матусі та бабусі.

Свято пройшло  весело, цікаво. Діти показали інсценівку " У природі все живе", чим збагатили свої знання про бережне відношення до природи. Інсценівка "На гостини до Лисички"  навчила малят цінувати дружбу, викликала бажання бути гостинними, приязними.  Запальний таночок лісових звірят не залишив байдужими глядачів. Діти із задоволенням водили весняні хороводи, виконували пісні, декламували вірші. Кожен маленький артист отримав задоволення від свого виступу.  В кінці свята діти привітали своїх мам та бабусь подарунками, виготовленими своїми руками.