Осіннє свято "Закарпатський ярмарок - 2014"

7 листопада в нашому садочку проведено осіннє свято "Закарпатський ярмарок". На святково прибраному дворі зібралась малеча з усіх вікових груп та їх батьки. Напередодні свята діти разом з батьками виготовили чимало  осінніх композиції з природного матеріалу, які були виставлені на  ярмарку-продажу.  Діти показали багато захоплюючих музичних номерів. Вихованці ІІ молодшої групи перевтілились в смачних казкових овочів та продекламували вірші і виконали таночок "Овочі". Діти середньої групи підготували хоровод "Їде з поля урожай", таночок "Осінні квіти". Діти старших груп запросили всії присутніх на Закарпатський ярмарок та привітали завідувача ДНЗ Ганну Федорівну запашним караваєм на вишиваному рушнику. На ярмарку не тільки купували  та продавали, а й на славу повеселились. Тут були і жартівливі пісні "Як жінки чоловіків продавали",  і гуморески "Дві кумоньки", "Продавали-купували", і закарпатські народні таночки. Ярмарок вдався на славу. Не залишились без уваги і батьки вихованців: вони прийняли активну участь у караоке, де  змагались за приз на краще виконання пісні "Грицю, Грицю, до роботи". Призом стали гучні оплески задоволених малюків. Цікавою  була гра на музичних інструментах, виготовлених нашими педагогами з покидькового матеріалу за методикою Карла Орфа, де кожен з дітей мав можливість вибрати  інструмент до душі. На завершення свята Ганна Федорівна нагородила грамотами  переможців конкурсу виробів з природного матеріалу.