Осіннє свято в середній групі "Білочка", жовтень-2013

У жовтні  2013 року в нашій групі відбулось свято "Осіннє кафе".  Малята ретельно готувались до свята: вивчили вірші про осінні явища та працю дорослих восени, пісеньки та хороводи про золоту осінь, збір урожаю; таночки "Колосочки", "Овочі"; підготували інсценівку "Як овочі тягли Ріпку гуртом".

А батьки вихованців влаштували своїм дітлахам справжній сюрприз: оформили частину  музичного залу в стилі осіннього кафе (прикрасили сухим листям, горобиною, композиціями на осінню тематику) та  після виступу дітей запросили туди малят. Мами підготували страви з овочів та фруктів, виготовлені своїми руками: пиріжки з гарбузовим варенням та морквою, тістечка з різними фруктовими начинками, компоти із свіжих фруктів. Кожна страва була презентована у формі вірша, казочки. Гостинці виявились дуже смачними, адже матусі вклали в них не тільки продукти, а ще й теплоту своїх сердець.

Наприкінці свята завідуюча ДНЗ Ганна Федорівна нагородила вихованців та їх батьків грамотами за активну участь у конкурсі виробів з природного матеріалу "Осінні фантазії", який пройшов напередодні.